balony wypełnione gorącym powietrzem

"OPUBLIKUJ SWOJE WSPOMNIENIA"

01.09.2012 r.

Wrzesień, początek nowego roku szkolnego to czas powrotu do swoich codziennych zajęć, nauki, pracy, a jednocześnie kłębią się w głowie jeszcze żywe, niezapomniane wspomnienia z wakacji, wyjazdów, urlopów. Myślimy o urokliwych miejscach, które odwiedziliśmy, o przyjaciołach, z którymi spędziliśmy niezapomniane chwile, być może o wakacyjnej miłości. Chciałoby się powiedzieć – chwilo trwaj!

Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi cudownymi wspomnieniami a jednocześnie przedłużyć nieco wakacyjne klimaty, macie ku temu doskonałą okazję. Czekamy na wasze ciekawe relacje z wakacyjnych wyjazdów  oraz  zdjęcia.

Przesłanie do Redakcji materiałów i zdjęć, równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację w serwisie.


 

Oktoberfest

Dożynki chmielne Oktoberfest -

logoto najsłynniejsze na świecie święto piwa. To również największa biesiada ludowa, na którą każdego roku ściągają do Monachium miliony miłośników zabawy i piwa z najdalszych zakątków naszego globu.

Oktoberfest jest także świętem rodzinnym, dlatego wokół namiotów piwnych hałasują cuda techniki, które spotyka się na ogół w wesołych miasteczkach.

Wejście na teren namiotów jest bezpłatne. Impreza trwa do późnych godzin wieczornych.

Wszystkim, którzy lubią zarówno zabawę jak i zwiedzanie, polecamy odwiedzenie Bawarii właśnie w tym wyjątkowym czasie. To niebywała okazja, by jednocześnie zwiedzać zabytki Bawarii, delektować się fascynującymi krajobrazami, oraz poczuć jedyną w swoim rodzaju atmosferę jaka panuje w Monachium podczas święta piwa Oktoberfest.

Nadesłała Ewa Jabłońska   (październik 2014 r.)

Rodos

Rodos -

wyspa na Morzu Egejskim, największa w archipelagu Dodekanezu. Starożytni Grecy powiadali, że Rodos jest piękniejsza od słońca. Dziś nawet krzykliwe ośrodki wczasowe nie są w stanie przyćmić łagodnego klimatu, urzekających krajobrazów i niezwykłej historii.

Obowiązkowym punktem zwiedzania jest miasto Rodos, a głównie najpiękniejsza zabytkowa część, czyli otoczone murami Stare Miasto.

Nadesłała Ewa Jabłońska (wrzesień 2014 r.)

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.