balony wypełnione gorącym powietrzem

"OPUBLIKUJ SWOJE WSPOMNIENIA"

01.09.2012 r.

Wrzesień, początek nowego roku szkolnego to czas powrotu do swoich codziennych zajęć, nauki, pracy, a jednocześnie kłębią się w głowie jeszcze żywe, niezapomniane wspomnienia z wakacji, wyjazdów, urlopów. Myślimy o urokliwych miejscach, które odwiedziliśmy, o przyjaciołach, z którymi spędziliśmy niezapomniane chwile, być może o wakacyjnej miłości. Chciałoby się powiedzieć – chwilo trwaj!

Jeśli chcielibyście podzielić się z innymi cudownymi wspomnieniami a jednocześnie przedłużyć nieco wakacyjne klimaty, macie ku temu doskonałą okazję. Czekamy na wasze ciekawe relacje z wakacyjnych wyjazdów  oraz  zdjęcia.

Przesłanie do Redakcji materiałów i zdjęć, równoznaczne jest z wyrażeniem zgody na publikację w serwisie.


 

V Zlot Harley Davidson

V Zlot Harley Davidson – Karpacz, lipiec 2013 r.

Nadesłała Ewa Jabłońska

Karpacz już po raz piąty gościł entuzjastów i pasjonatów motocykli Harley Davidson. Ulice Karpacza opanowały wspaniałe motory, a podczas efektownego przejazdu przez miasto, można było podziwiać różne modele tej marki.

Celem Zlotu jest promocja jednośladów, pogłębienie dobrego wizerunku Karpacza, miejscowości atrakcyjnej turystycznie oraz wspaniałego gospodarza imprez motocyklowych.

Każdy kolejny Zlot jest kontynuacją udanych imprez, doskonałej  zabawy i super towarzystwa.

 

Wenecja

W E N E C J A 

                       ...z fal wynurzają się budowle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...

                                                                                                     Lord Byron

Zbudowana na ponad 100 wysepkach, oparta na milionach drewnianych pali i połączona 400 mostami - Wenecja, jest jedynym na świecie miastem zbudowanym w całości na wodzie.

Największą płynącą z tego korzyścią, oprócz oczywistych zalet estetycznych, jest brak samochodów. Największą wadą są częste powodzie. Poczucie zagrożenia od wieków towarzyszące temu miastu, tylko zwiększa fascynację przybyszów. Niekiedy mają wrażenie, że gdy tylko odwrócą na chwilę wzrok, wysepki rozpadną się i znikną w morzu jak fatamorgana.

Nadesłała  Daria Więch

 

Więcej artykułów…

  1. Sopot
  2. Fatima
  3. Portugalia
  4. Zakopane

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.