Karta Dużej Rodziny

Powiatowa Karta Rodziny - przyłącz się!

rodzinaZwracam się do Państwa z prośbą o podjęcie współpracy w działaniach mających na celu promowanie modelu rodziny wielodzietnej, posiadającej troje i więcej dzieci. Z myślą o wsparciu rodzin wielodzietnych, Burmistrz Radzymina podjął działania zmierzające do przystąpienia w roku 2014 do Programu Powiatowej Karty Rodziny. Realizacja tego przedsięwzięcia będzie owocniejsza przy Państwa zaangażowaniu.

Czytaj więcej...

Powiatowa Karta Rodziny

rodzinaBurmistrz Radzymina serdecznie zaprasza Rodziny Wielodzietne* do współpracy w ramach Powiatowej Karty Rodziny. Mając na celu promowanie modelu rodziny z dziećmi i pozytywnego wizerunku Rodziny Wielodzietnej oraz jej wsparcie Burmistrz Radzymina podjął działania zmierzające do przystąpienia w roku 2014 do Programu Powiatowej Karty Rodziny.

Wsparcie Rodziny Wielodzietnej polegać będzie na:
1) wprowadzeniu przez Gminę Radzymin jej jednostki organizacyjne systemu zniżek i ulg dla posiadaczy Powiatowej Karty Rodziny;
2) zachęcaniu innych podmiotów, w tym prowadzących działalność gospodarczą, do oferowania systemu zniżek dla posiadaczy Powiatowej Karty Rodziny.

Czytaj więcej...

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.