Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

KDRBurmistrz Radzymina zaprasza rodziny, mające na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci do składania w Urzędzie Miasta i Gminy Radzymin wniosków o wydanie ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Liczba instytucji i firm, które zaoferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa. Wkrótce pełną listę będzie można znaleźć na stronie www.rodzina.gov.pl (https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/uprawnienia). Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Czytaj więcej...

Powiatowa Karta Rodziny

24 marca 2013 r. Burmistrz Radzymina – Pan Zbigniew Piotrowski podpisał umowę ze Starostą Wołomińskim – Panem Piotrem Uścińskim w sprawie udzielenia pomocy finansowej w zakresie programu Powiatowej Karty Rodziny TAKrodzina.pl.

Powiatową Kartę Rodziny może otrzymać każdy członek rodziny wielodzietnej, w tym wielodzietnej rodziny zastępczej, zamieszkałej na terenie Gminy Radzymin.

Czytaj więcej...

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.