Zespół Szkół

Dzień Seniora w Załubicach

Dzień Seniora to okazja do wspólnego spotkania dzieci, rodziców oraz babć i dziadków.

W poniedziałek 8 października dzieci z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej w Załubicach Starych zaprezentowały program artystyczny, który przygotowały pod kierunkiem swoich wychowawczyń.

Wszystkich przybyłych na spotkanie gości przywitał pan dyrektor szkoły jednocześnie składając najlepsze życzenia wszystkim seniorom, po czym oddał głos małym artystom. Dzieci uświęciły spotkanie recytując wiersze i śpiewając piosenki. Po zakończeniu części artystycznej wszystkich gości zaproszono na słodki poczęstunek.

Takie spotkania świetnie integrują, dają wiele radości i satysfakcji oraz uczą młode pokolenie szacunku i miłości nie tylko do swoich najbliższych, ale także do wszystkich starszych osób.

autor: Elżbieta Bobińska


 

Bezpieczna droga do szkoły

spotkanie z dziećmi27 września 2012 roku w Zespole Szkół w Załubicach Starych odbyło się spotkanie strażaków z OSP Załubice z uczniami klas 0-3.

Ideą spotkania była "Bezpieczna droga do szkoły" - to ze wszech miar bardzo ciekawa i potrzebna inicjatywa, która powinna na stałe zagościć w kalendarzu spotkań miejscowych strażaków.

 

Kliknij w poniższy link aby zobaczyć galerię zdjęć oraz relację ze spotkania.

 http://www.ospradzymin.pl/index.php?sel_odd=ZAL&page=2&spage=1&stype=1&id=59


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 314 gości oraz 0 użytkowników.