Zespół Szkół

Głosujmy na naszą szkołę!

plac zabawSzkoła Podstawowa Nr 2 przy Zespole Szkół w Radzyminie oraz Zespół Szkół w Załubicach biorą udział w plebiscycie "Mój wymarzony plac zabaw". Jego organizatorem jest firma NOVUM.

Głosowanie będzie trwać do 31 grudnia 2013 r.

CZTERY LOKALIZACJE, KTÓRE ZDOBĘDĄ NAJWIĘCEJ
GŁOSÓW OTRZYMAJĄ NOWOCZESNY, K O L O R O W Y
I BEZPIECZNY PLAC ZABAW OD NOVUM

Jedna osoba może oddać tylko jeden głos dziennie, dlatego liczymy na Państwa głosy

adres: http://plebiscyt.novumedukacja.pl
 
codziennie jeden oddany głos, przybliża nas do zwycięstwa  

GŁOSUJMY I DECYDUJMY !


 

Bezpieczny pierwszoklasista

Rusza ogólnopolski program edukacyjny dla klas I szkół podstawowych.

wszystkie dzieci są naszeWe wrześniu po raz pierwszy w życiu, dzwonek zabrzmiał dla ponad 350 tysięcy polskich pierwszoklasistów. Rozpoczęła się dla nich wielka przygoda, pełna niespodzianek i nowych odkryć, ale też i niebezpieczeństw, o co szczególnie martwią się rodzice. Jak ustrzec dzieci przed zagrożeniami czekającymi na nie w  szkole czy na drodze? Najlepiej nauczyć je poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych oraz pokazać, jak samodzielnie unikać zagrożeń – radzą eksperci od bezpieczeństwa.
Pierwszy rok szkolny to nowy etap w życiu dziecka i jego całej rodziny. Wielu rodziców po raz pierwszy w życiu, zostawi swoje dziecko pod opieką nauczycieli i pedagogów, a nie jak do tej pory, dziadków czy członków najbliższej rodziny. Teraz trzeba będzie zaufać opiekunom szkolnym i mieć nadzieję, że w przyszłości szkoła okaże się dla dzieci niezwykłym doświadczeniem.

Jakie niebezpieczeństwa czekają na pierwszaków?

Czytaj więcej...

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.