To nowy dział, gdzie każdy bez względu na wiek, będzie mógł zaprezentować swoje hobby i zainteresowania.

Jeśli rysujesz, malujesz, fotografujesz, piszesz wiersze „do szuflady”, opowiadania, bajki lub tworzysz cokolwiek innego, zapraszamy do przedstawienia swojej twórczości na łamach naszego serwisu.

Osoby zainteresowane publikacją swoich utworów i prac proszone są o nadsyłanie ich do redakcji drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótką notką biograficzną o sobie (zdjęcie mile widziane).

Prace będą publikowane wg. kolejności  nadsyłania. Zdjęcia prac winny być wykonane w formacie JPG, PNG lub GIF).

     Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.  Czekamy na zgłoszenia. 


 

Teresa i Marian

Dla zainteresowanych, którzy chcieliby posiadać w zbiorach swojej domowej biblioteki, również prace naszych rodzimych twórców informujemy, że zbiór wierszy i poematów w postaci dwóch książek wydanych przez Wydawnictwo Michalineum, można nabyć bezpośrednio u Państwa Zarzeckich. Kontakt pod nr tel. 22 761 76 56, na życzenie z dedykacją autora.

Teresa Zarzecka

Teresa Zarzecka

Teresa Zarzecka – urodziła się 7 stycznia 1949 r. we wsi Siwek – Borki w gminie Radzymin. Otwarta na świat i ludzi daje ujście emocjom w swoich utworach. Pisze wiele, jak sama mówi „z potrzeby serca” – o miłości, przyrodzie, przemijaniu. Inspiracje czerpie z codziennego życia.

 

Więcej artykułów…

  1. Marian Zarzecki

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 302 gości oraz 0 użytkowników.