To nowy dział, gdzie każdy bez względu na wiek, będzie mógł zaprezentować swoje hobby i zainteresowania.

Jeśli rysujesz, malujesz, fotografujesz, piszesz wiersze „do szuflady”, opowiadania, bajki lub tworzysz cokolwiek innego, zapraszamy do przedstawienia swojej twórczości na łamach naszego serwisu.

Osoby zainteresowane publikacją swoich utworów i prac proszone są o nadsyłanie ich do redakcji drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z krótką notką biograficzną o sobie (zdjęcie mile widziane).

Prace będą publikowane wg. kolejności  nadsyłania. Zdjęcia prac winny być wykonane w formacie JPG, PNG lub GIF).

     Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.  Czekamy na zgłoszenia. 


 

Ewa

mała EwuniaZ Załubicami związana jestem od zawsze. Tu urodziła się moja mama, tu chodziła do szkoły, tu przeżyła wojnę i stąd wyruszyła w świat w poszukiwaniu pracy. Wróciła po latach na działkę, gdzie z wielką pasją zajmowała się swoim ukochanym ogrodem. W Załubicach mieszka moja rodzina, mam tu wielu znajomych i przyjaciół. Przed kilku laty odziedziczyłam działkę, która jest moim miejscem na Ziemi.

Kawałek mojej duszy ma charakter artystyczny, więc wolny czas poświęcam między innymi zajęciom plastycznym. Lubię rysować, szczególnie ołówkiem, a  najbardziej kocham odwzorowywanie postaci z fotografii.

Wielką przyjemnością jest dla mnie nadawanie nowego wyrazu starym przedmiotom. Maluję wiadra, konewki, bańki, lampy, świeczniki, stare wagi a nawet przenośną kuchnię węglową. Mój ulubiony motyw kwiatowy pojawia się na półkach, schodach, drzwiach i parapetach.

Kolekcjonuję świeczniki i lampiony. Zapalone wieczorem tworzą niepowtarzalny nastrój wokół domu. A jak przystało na załubicką gospodynię z dziada pradziada, mam "przychówek" w postaci kolekcji "drobiu", co widać na kilku zdjęciach. Załubice mnie inspirują!!!

Ewa C.

 

Michał Kucharski

Michał Kucharski

Michał Kucharski - urodził się w Warszawie 28.09.1985 r. Z Załubicami związany od 3-go roku życia, kiedy to rodzice zakupili w Załubicach działkę rekreacyjną nad Rządzą. Można powiedzieć, że sporą część życia spędził w Załubicach, posiada tu wielu znajomych i przyjaciół.

Absolwent Studium Sztuk Plastycznych i Technik Wizualnych. Obronił pracę licencjacką na wydziale malarstwa w Europejskiej Akademii Sztuk, obecnie student Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych na wydziale Sztuka Nowych Mediów - grafiki. Interesuje się filmem, animacją filmową, fotografią.

Specjalizuje się w malarstwie pejzażowym, portretach, martwej naturze, rysunku oraz w technikach graficznych m.in. litografii. Głównie maluje w akrylu, również olej, akwarela, tempera, ołówek, węgiel.

Od kilku już lat uczestnik wielu liczących się wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz Targów Sztuki.

Galeria prac autorstwa Michała Kucharskiego

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 378 gości oraz 0 użytkowników.