Słoneczko

Język Liczb - wibracja liczby 8

Każdy z nas urodził się w dniu wyznaczonym mu zgodnie z Planem Wszechświata i pod wpływem Wibracji emitowanych w tym konkretnym momencie i miejscu. W ten sposób od samego momentu narodzin znajdujemy się w zasięgu Liczb, które będą na nas oddziaływać przez całe życie, stanowiąc siłę napędową wszystkich poczynań i będąc ważnym elementem naszej osobowości.

Zobaczmy zatem co pisze znana i uznana w świecie, hiszpańska numerolog Gladys Lobos o wibracji liczby 8. Dlaczego 8? Ano dlatego, że pewnie nie tylko mnie, ciekawi osoba naszego nowego burmistrza Krzysztofa Chacińskiego. On to właśnie od chwili urodzenia jest pod wpływem wibracji liczby 8. Oczywiście to tylko ogólny zarys, można w to wierzyć lub nie, wygląda jednak na to, że jesteśmy w "dobrych rękach" i całe szczęście! 

Krzysztof Chaciński - wibracja liczby 8  (1+0+1+1+1+9+8+5=26 /2+6=8) 

Charakter – osobowość

Liczba ta symbolizuje siły materialne, służące człowiekowi w zrealizowaniu jego celów. Mówi nam ona o najwyższej sprawiedliwości, o nagrodzie czekającej człowieka, jeśli na nią zasłużył poprzez swe wysiłki. 
Wibracja ta jest najpotężniejszą spośród wszystkich wibracji i silnie działa w Portrecie Numerologicznym. Osoby urodzone pod jej wpływem bardziej niż pozostałe są energiczne, bojowe, ambitne, zdolne, zrównoważone, pewne siebie. 
Posiadają niezwykle silną osobowość. Odznaczają się często skrajnymi poglądami, impulsywnym i zdecydowanym charakterem, są zuchwałe, odważają się na to, o czym inni nawet nie śnią. Ósemki ufają tylko sobie, a ich decyzje oparte są na rzeczowej analizie wszystkich „za” i „przeciw” danej sprawy. 
Osoby te świadome są swych umiejętności, a ponieważ nie boją się ciężkiej, wytrwałej pracy i ryzyka, często osiągają zamierzone cele. Ich wytrwałość i upór nie mają sobie równych. Dlatego też nie dziwi fakt, że Ósemka związana jest z władzą, siłą, sławą i sukcesami w każdej dziedzinie. Liczba ta obfituje w ludzi sukcesu, którzy nierzadko zaczynali „od zera” i musieli ciężko walczyć, aby wspinać się po drabinie społecznej. Dla Ósemek nie istnieją bowiem przeszkody nie do pokonania, wręcz przeciwnie – problemy są dla nich wyzwaniem. Rozumują w sposób praktyczny, pozytywny i konstruktywny, są ponadto obdarzone zdrowym rozsądkiem i praktycyzmem. Widzą rzeczy takimi, jakie są i nie oszukują siebie samych ani nie pozwalają na to innym. 
Ósemki, jak już wspomnieliśmy, odznaczają się ekstremalnymi i radykalnymi poglądami, i przeważnie nie uznają kompromisów. Dla nich wszystko jest albo białe, albo czarne, chcą mieć wszystko albo nic, teraz albo nigdy. Podziwiają osoby, którym się w życiu  powiodło, pogardzając wszystkim, co nijakie i przeciętne. 
Odwaga, zdyscyplinowanie i zdolność koncentracji stanowią największe zalety Ósemek. We wszystkim, co robią (interesy, praca, rozrywka), pełne są zaangażowania, pasji i determinacji, co zaskakuje osoby mniej popędliwe. 

Ósemki są nieprawdopodobnie aktywne zarówno pod względem fizycznym, jak i umysłowym. W działaniu są kompetentne i nadzwyczaj skuteczne. Charakteryzuje je ponadto szczerość, uczciwość, prawość, prostolinijność, a także niezależność. Nienawidzą kłamstwa, hipokryzji oraz intryg. Można mieć do nich pełne zaufanie, gdyż nie boją się odpowiedzialności za swe czyny i słowa. Krótko mówiąc, są to osoby szczere i prawe. Ósemki potrafią podejmować właściwe decyzje i są urodzonymi przywódcami. Posiadają wybitne zdolności organizatorskie, uwielbiają kierować i rozkazywać. Ich osobowość i liczne zalety sprawiają, że podwładni Ósemek z ochotą i zaufaniem spełniają ich polecenia. 

Czytaj więcej...

Złote myśli, sentencje, aforyzmy... ( 13 )


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 318 gości oraz 0 użytkowników.