Powiatowa Karta Rodziny - przyłącz się!

rodzinaZwracam się do Państwa z prośbą o podjęcie współpracy w działaniach mających na celu promowanie modelu rodziny wielodzietnej, posiadającej troje i więcej dzieci. Z myślą o wsparciu rodzin wielodzietnych, Burmistrz Radzymina podjął działania zmierzające do przystąpienia w roku 2014 do Programu Powiatowej Karty Rodziny. Realizacja tego przedsięwzięcia będzie owocniejsza przy Państwa zaangażowaniu.

Zapraszam każdą instytucję, jednostkę i firmę, która zechce przygotować ofertę dla rodzin wielodzietnych a tym samym włączyć się w realizację zadania i zyskać miano miejsca przyjaznego rodzinie. Przedsiębiorców zainteresowanych przystąpieniem do programu, uprzejmie proszę o wypełnienie i przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełnionej deklaracji uczestnictwa. Po otrzymaniu maila skontaktujemy się z Państwem w celu dalszych uzgodnień.

Osoba kontaktowa w sprawie: Pani Katarzyna Czuba, tel. 22 786 50 21 w. 161, 698 573 803, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku przystąpienia do programu Państwa firma zostanie umieszczona w wykazie Partnerów wspierających rodziny wielodzietne i zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Gminy Radzymin. Każdy Partner programu otrzyma od Urzędu Miasta i Gminy Radzymin graficzne oznaczenie uczestnictwa w programie.

Gorąco zachęcam do współpracy.

DEKLARACJA PARTNERSTWA


Burmistrz Radzymina
/-/ Zbigniew Piotrowski


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.