POGODA

OSTATNIO DODANE

Opieka nad trzylatkiem

HerbSzanowni Państwo,

W celu zwiększenia dla mieszkańców dostępności do opieki nad dziećmi do lat 3, zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin zamierzam dofinansować pobyt dzieci w żłobku lub klubie dziecięcym.

Warunkiem otrzymania dofinansowania przez podmiot zajmujący się organizacją opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 jest posiadanie wpisu do rejestru żłobków/klubów dziecięcych, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (t. j. Dz. U. z 2016 poz. 157 ze zm.). Wpisu do rejestru, prowadzonego przez Urząd dokonuje się na podstawie pisemnego wniosku, złożonego przez podmiot zamierzający prowadzić żłobek/klub dziecięcy.

Pragnę podkreślić, że otrzymanie dofinansowania oznacza pomniejszenie o przyznaną kwotę opłaty wnoszonej przez rodziców za pobyt dziecka w żłobku lub klubie dziecięcym. W celu realizacji zadania mam zamiar ogłosić otwarty konkurs ofert na organizację opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w roku 2017.

 Na realizację tego przedsięwzięcia planuję przeznaczyć środki finansowe w budżecie gminy Radzymin na rok 2017 do kwoty 50 000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).

Osoba kontaktowa w sprawie Katarzyna Czuba, tel. 22 786 50 21 w. 161 oraz  698 573 803. 

Z poważaniem Burmistrz Radzymina

/-/ Krzysztof Chaciński


 

 

 
 
 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.