Zainteresowani wykupieniem stoisk w ogrzewanym namiocie (rękodzieło, ozdoby i upominki świąteczne) proszeni są o rezerwację miejsc: tel. 227865024 w. 22 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja dla zainteresowanych wykupieniem stoisk:

Kiermasz Bożonarodzeniowy planujemy zorganizować w weekend 10-11 grudnia 2016. W namiocie halowym o wymiarach 10 x 15 m (wysokość 2,7 m), który zostanie ustawiony na trawniku, na skwerze między Urzędem Miejskim a Kolegiatą Radzymińską. Namiot będzie oświetlony i ogrzewany.

Cennik:
przestrzeń o wymiarach 2 x 2 m (7 miejsc wzdłuż jednego boku namiotu, 7 miejsc wzdłuż drugiego boku namiotu, 6 miejsc po środku).
Dla rękodzielników: 100 zł brutto za dzień (200 zł za cały weekend)
Dla pozostałych: 200 zł za dzień (400 zł za cały weekend)

Kiermaszowi będzie towarzyszyło:

- uroczyste włączenie iluminacji świątecznej przez Burmistrza Radzymina.
- event z okazji przyjazdu Świątecznej Ciężarówki Coca-Cola (w ramach trasy Xmas Truck Tour 2016), w ramach którego na przybyłych czekać będą następujące atrakcje: zdjęcia z ciężarówką Coca-Cola, pokój Św. Mikołaja, fabryka upominków, personalizowanie puszki Coca-Cola, GIF budka, OKULUS – przejażdżka saniami Św. Mikołaja, konkursy, gry i zabawy z prowadzącym oraz DJ muzyka.

Z doświadczeń ekipy jeżdżącej świątecznym Christmas Truckiem Coca-Cola wynika, że w ciągu całodziennej imprezy organizowanej na tę okoliczność w poszczególnych miastach przychodzi na nią średnio 3 tys. osób. 


Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.