Bajka to, czy nie bajka...?

Okładka książkiWiększość pozycji, jakie udaje nam się w życiu przeczytać jest mgnieniem - pojawiają się i znikają zauważone tylko do pewnego stopnia. Ta książka ma poruszyć. Gorzej, gdyby nie drgnęła żadna struna po jej przeczytaniu. Książki mają to do siebie, że niektóre z nich, te zainspirowane i posiadające silny przekaz - żyją własnym życiem. Kiedy trzeba, w odpowiednim czasie docierają do wybranych osób aby pomóc im w rozwoju, zniszczyć utarte schematy myślowe, zbudować nowy porządek myśli czy chociażby wzruszyć. I taka właśnie jest ta książka - dzisiaj trafia właśnie do Ciebie... Energy Flow

Czytelnicy o książce:

Książka jest interesująca. Wyróżnia się tym, że autor radzi aby samemu szukać prawdy. Mnie ten pomysł inspiruje i pcha do działania. Jednym słowem - książka daje do myślenia.

Mora


Książkę przeczytałam jednym tchem... Jak się zacznie czytać to trzeba skończyć na samym końcu... Inaczej nie da rady. Dziękuję Hejalu za tę piękną przygodę!

Tacjanna


Czy książka kogoś, kto podaje się za kosmitę jest warta przeczytania? Nie ma dla mnie znaczenia, czy Hejal jest prawdziwym kosmitą, czy pomysłowym Ziemianinem. Książka Hejala mocno zmieniła moje spojrzenie na świat i zainspirowała do pracy nad sobą.

Lynx


Książka warta pracy autora, który rzuca świeże spojrzenie na wiele ziemskich spraw. Zainspiruje do pozytywnych zmian i samodzielnego myślenia wiele osób. Dziękujemy za twoją pracę, Hejal!

Istnienie 11


To co do mnie trafia a zawarte jest w publikacji Hejala, to taka normalność w tym jak on widzi istotę ludzką, jej stosunki z innymi ludźmi, z naturą, ze światem zewnętrznym. Taka normalność, której nie trzeba odkrywać ani wynajdować.

Bart

 

Pobierz za darmo książkę w formacie PDF przygotowaną do swobodnego czytania na komputerze. Wersja PDF praktycznie niczym nie różni się od wersji papierowej (drukowanej), za wyjątkiem faktu, że ilustracje mają niższą, nie nadającą się do profesjonalnego wydruku rozdzielczość. Oprócz tego pominięto skany kolorowej okładki.

Aby pobrać książkę w formacie PDF kliknij TUTAJ.


Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.