POGODA

OSTATNIO DODANE

Zmiany w kursowaniu busów

ZnakSzanowni mieszkańcy,

od 2 stycznia 2016 roku ulegają zmianie niektóre trasy i godziny kursowania linii autobusowych na terenie gminy Radzymin. Bez zmian pozostają linie ZTM 734, 738 i 740. Ostatnim dniem kursowania wszystkich pozostałych linii busowych według obecnych rozkładów jest dzień 31.12.2015 r.

Zlikwidowana zostanie linia:

- R2 Białobrzegi – Łąki – Radzymin r.

- R3 Wólka Radzymińska – Sieraków – Słupno – Cegielnia Wawrzyno – Ciemne - Radzymin

Zastąpi je nowa linia ZTM L31. Nowa linia będzie kursowała na trasie:

Białobrzegi ► Beniaminów ► Łąki ► Radzymin ul. Weteranów ► ul. Nowa ► ul. Maczka ► ul. Konopnickiej ► ul. Weteranów ► al. J. Pawła II ► ul. Piłsudskiego ► droga serwisowa Cegielnia Wawrzyno► Słupno ul. Spacerowa ► ul. Klubowa ►ul Wodna ► ul. Żeromskiego ►Sieraków ul. Sienkiewicza ► Wólka Radzymińska► Nieporęt.

Autobusy poza wymienionymi poniżej w rozkładzie przystankami zatrzymują się na terenie gminy Radzymin na: Łąki przy sklepie Łąkers, Łąki Sasankowa, Radzymin Przemysłowa, Radzymin Kolonia pod lasem, Radzymin Maczka, Radzymin skrzyżowanie Weteranów i Wróblewskiego, Radzymin Wierzbowa, Słupno Magnolii, Słupno Ekologiczna, Sieraków Podbipięty.

Linia kursuje od poniedziałku do soboty

Białobrzegi Białobrzegi  5:13  6:13  7:13  8:13  9:13 11:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13 18:13 20:13
Łąki Biedronki    5:20  6:20  7:20  8:20  9:20 11:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 20:20
Radzymin SP2 5:31  6:31  7:31  8:31  9:31 11:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 20:31
Radzymin Ks. Czartoryskiej    5:34  6:34  7:34  8:34  9:34 11:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 20:34
Cegielnia, Wawrzyna  5:40  6:40  7:40  8:40  9:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 20:40
Słupno Klubowa    5:42  6:42  7:42  8:42  9:42 11:42 13:42 14:42 16:36 16:42 17:42 18:42 20:42
Słupno Szkolna    5:46  6:46  7:46  8:46  9:46 11:46 13:46 14:46 18:36 16:46 17:46 18:46 20:46
Sieraków Sobieskiego    5:49  6:49  7:49  8:49  9:49 11:49 13:49 14:49 21:36 16:49 17:49 18:49 20:49
Wólka Radzymińska Majowa    5:54  6:54  7:54  8:54  9:54 11:54 13:54 14:54 23:36 16:54 17:54 18:54 20:54
Nieporęt Urząd Gminy    6:06  7:06  8:06  9:06 10:06 12:06 14:06 15:06 02:36 17:06 18:06 19:06 21:06
                           
Nieporęt Urząd Gminy    5:17  6:17  7:17  8:17 10:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17
Wólka Radzymińska Majowa    5:29  6:29  7:29  8:29 10:29 12:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29
Sieraków Sobieskiego    5:33  6:33  7:33  8:33 10:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33
Słupno Szkolna    5:37  6:37  7:37  8:37 10:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 19:37
Słupno Klubowa    5:41  6:41  7:41  8:41 10:41 12:41 13:41 14:41 15:41 16:41 17:41 18:41 19:41
Cegielnia Wawrzyna  5:44  6:44  7:44  8:44 10:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44
Radzymin Ks. Czartoryskiej    5:50  6:50  7:50  8:50 10:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50 18:50 19:50
Radzymin SP2  5:53  6:53  7:53  8:53 10:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53
Łąki Biedronki    6:01  7:02  8:02  9:02 11:02 13:02 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 19:02 20:02
Białobrzegi Białobrzegi  6:10  7:11  8:11  9:11 11:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 18:11 19:11 20:11

Linia R1 zostaje skierowana na trasę:

Radzymin, Al. Jana Pawła II  - przystanek Czartoryskiej 02 ► ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego ► ul. POW►Zawady ►Zwierzyniec ► Emilianów ► Stary Dybów ► ul. Napoleońska ► ul. Myśliwska ► ul.  Zwycięska ► Radzymin ul. Zwycięska ► ul. Konstytucji 3-ego maja ► al. J. Pawła II  przystanek Czartoryskiej 01 ► przystanek Czartoryskiej 02 ►ul. J. Pawła II ► ul. Konstytucji 3-ego maja  ►ul. Wołomińska ►Ciemne, ul. Wołomińska ► Stary Janków ► Ciemne, ul. Piłsudskiego  ► Cegielnia ul. J. Pawła II ► ul. Sikorskiego ► ul. Polna ►Radzymin, al. J Pawła II – przystanek Czartoryskiej 02.

Linia kursuje od poniedziałku do piątku

Radzymin, Czartoryskiej 02   7:25 8:25   11:00   14:30   16:15   20:15
Radzymin, Leśna 02   7:27 8:27   11:02   14:32   16:17   20:17
Zawady, OSP  01   7:30 8:30   11:05   14:35   16:20   20:20
Zawady 03   7:32 8:32   11:02   14:32   16:22   20:22
Zwierzyniec, Zawadzka 01   7:35 8:35   11:10   14:40   16:25   20:25
Zwierzyniec 02   7:38 8:38   11:13   14:43   16:28   20:28
Emilianów, Wesoła   7:40 8:40   11:15   14:45   16:30   20:30
Stary Dybów,  Myśliwska 01   7:43 8:43   11:18   14:48   16:33   20:33
Stary Dybów,  Szwoleżerów 03   7:45 8:45   11:20   14:50   16:35   20:35
Stary Dybów, Rycerska 01   7:46 8:46   11:21   14:51   16:36   20:36
Radzymin, Ogrodowa 01   7:47 8:47   11:22   14:52   16:37   20:37
Radzymin, Czartoryskiej 02 7:00 7:50 8:50 9:40 11:25 12:30 14:55 15:15 16:40 17:30 20:40
Radzymin, Norwida 02 7:01     9:41   12:31   15:16   17:31  
Radzymin, Wczasowa 01 7:02     9:42   12:32   15:17   17:32  
Ciemne, szkoła 7:04     9:44   12:34   15:19   17:34  
Stary Janków, pętla 7:06     9:46   12:36   15:21   17:36  
Ciemne, szkoła 7:08     9:48   12:38   15:23   17:38  
Ciemne, Urocza 7:10     9:50   12:40   15:25   17:40  
Ciemne, zakręt 7:12     9:52   12:42   15:27   17:42  
Cegielnia, Cmentarz 1920r. 01 7:15     9:55   12:45   15:30   17:45  
Cegielnia, Sikorskiego 7:16     9:56   12:46   15:31   17:46  
Cegielnia, Polna 7:17     9:57   12:47   15:32   17:47  
Radzymin, Czartoryskiej 02 7:20     10:00   12:50   15:35   17:50  

Północna część gminy (Stare i Nowe Załubice, Borki, Ruda i Arciechów) zostanie obsłużona liniami R4 i R5.

Linia R4 będzie kursowała od poniedziałku do piątku na dotychczasowej trasie do Nowych Załubic, tj. Radzymin, Czartoryskiej 02 ► ul. Weteranów ► ul. Wróblewskiego ► Rejentówka  ► Ruda  ► Stare Załubice ul. Mazowiecka ► Nowe Załubice ul. Opolska ► pętla ul. Opolska

Linia R5 będzie kursowała od poniedziałku do soboty na trasie:

Radzymin, Czartoryskiej 02 ► ul. Weteranów ► ul. Wróblewskiego ► Ruda ► Borki ul. Błękitna (podjazd)  ► Stare Załubice ul. Mazowiecka  ► Borki Zielony Zakątek (podjazd)►  Arciechów ul.  Myszyniec ► ul. Zegrzyńska ► Arciechów pętla ► ul. Zegrzyńska ► Stare Załubice, ul. Mazowiecka ► Nowe Załubice ul. Opolska ► pętla ul. Opolska ►ul. Opolska ► ul. Mazowiecka ► Ruda ►Borki ul. Błękitna (podjazd) ► Ruda ►Rejentówka ►Radzymin, ul. Wróblewskiego► ul. Weteranów ► al. Jana Pawła II ►przystanek Czartoryskiej 01.

Rozkład jazdy

linia R -4 R-4 R-5 R-4 R-4 R-5 R-5 R-4 R-4 R-5 R-4 R-4 R-5 R-5
Radzymin, Czartoryskiej 02 5:30   6:40 7:30   9:00 12:25 14:00   15:10 16:50   18:20 19:50
Radzymin, Wróblewskiego 5:32   6:42 7:32   9:02 12:27 14:02   15:12 16:52   18:22 19:52
Radzymin, Rejentówka 5:37   6:47 7:37   9:07 12:32 14:07   15:17 16:57   18:27 19:57
Ruda OSP 5:40   6:50 7:40   9:10 12:35 14:10   15:20 17:00   18:30 20:00
Ruda, Teresin 02 5:43   6:53 7:43   9:13 12:38 14:13   15:23 17:03   18:33 20:03
Borki, Błękitna     6:55     9:15 12:40     15:25     18:35 20:05
Ruda, Teresin     6:57     9:17 12:42     15:27     18:37 20:07
Stare Załubice - szkoła 5:45   7:00 7:45   9:20 12:45 14:15   15:30 17:05   18:40 20:10
Stare Załubice – Poczta 01     7:02     9:22 12:47     15:32     18:42 20:12
Stare Załubice, Marcinki 01     7:03     9:23 12:48     15:33     18:43 20:13
Stare Załubice, Wolica 01     7:04     9:24 12:49     15:34     18:44 20:14
Borki, Zielony Zakątek     7:05     9:25 12:50     15:35     18:45 20:15
Arciechów, Myszyniec     7:07     9:27 12:52     15:37     18:47 20:17
Arciechów, Zegrzyńska 01     7:10     9:30 12:55     15:40     18:50 20:20
Arciechów, pętla     7:13     9:33 12:58     15:43     18:53 20:23
Stare Załubice – Poczta 02     7:18     9:38 13:03     15:48     18:58 20:28
Stare Załubice – szkoła 02     7:20     9:40 13:05     15:50     19:00 20:30
Nowe Załubice – Opolska 02 5:50 6:00 7:25 7:50 8:30 9:45 13:10 14:20 14:30 15:55 17:10 17:20 19:05 20:35
Nowe Załubice Opolska 03   6:01 7:26     9:46 13:11     15:56     19:06 20:36
Nowe Załubice pętla 01   6:02 7:27     9:47 13:12     15:57     19:07 20:37
Nowe Załubice Opolska 03   6:03 7:28     9:48 13:13     15:58     19:08 20:38
Nowe Załubice Opolska 01   6:04 7:29     9:49 13:14     15:59     19:09 20:39
Stare Załubice – szkoła 01   6:05 7:30   8:35 9:50 13:15   14:35 16:00   17:25 19:10 20:40
Ruda, Teresin     7:33     9:53 13:18     16:03   17:28 19:13 20:43
Borki, Błękitna     7:35     9:55 13:20     16:05   17:30 19:05 20:45
Ruda, Teresin   6:07 7:37   8:37 9:57 13:22   14:37 16:07   17:32 19:17 20:47
Ruda OSP   6:10 7:40   8:40 10:00 13:25   14:40 16:10   17:35 19:20 20:50
Radzymin, Rejentówka   6:13 7:43   8:43 10:03 13:28   14:43 16:13   17:38 19:23 20:53
Radzymin, Wróblewskiego   6:18 7:48   8:48 10:08 13:33   14:48 16:18   17:43 19:28 20:58
Radzymin, Czartoryskiej 01   6:20 7:50   8:50 10:10 13:35   14:50 16:20   17:45 19:30 21:00

Od 2 stycznia rozpoczynają kursowanie 2 nowe linie:

Nowa linia R2

Trasa: Radzymin, Al. Jana Pawła II  - przystanek Czartoryskiej 02 ► ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego ► ul. POW► ul. Mokra ► Mokre ► Łosie, pętla

Linia R2 kursuje tylko w soboty i niedziele.

Rozkład jazdy

  s s s s n n sn sn
Radzymin, Czartoryskiej 02   8:30   11:50   12:30   19:10
Radzymin, Leśna 02   8:34   11:54   12:34   19:14
Mokre, OSP   8:36   11:56   12:36   19:16
Łosie, pętla 7:55 8:41 11:15 12:01 11:55 12:41 18:00 19:21
Mokre, OSP 8:00   11:20   11:59   18:05  
Radzymin, Leśna 02 8:02   11:22   12:01   18:07  
Radzymin, Czartoryskiej 01 8:06   11:26   12:06   18:11  

S – sobota

N - niedziela

Kursy linii R2 są zsynchronizowane z rozkładem jazdy linii ZTM 738.

Nowa linia N

Opis przejazdu: Trasa: Radzymin Czartoryskiej 01 ► ul. Jana Pawła II ► Słupno ul. Jana Pawła II ► Nadma ► Marki, ul. Legionowa.

Linia N kursuje w każdą noc z piątku na sobotę, z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek.

Rozkład jazdy:

Radzymin, Czartoryskiej 01   1:40  
Radzymin, Wierzbowa   1:42  
Radzymin, Cmentarz 1920   1:43  
Słupno, Górki   1:44  
Słupno   1:45  
Nowe Słupno   1:46  
Nadma, Ceglana   1:48  
Marki, Struga 0:55 1:50 2:55
Nadma, Ceglana 0:56   2:56
Nadma, Pólko 0:57   2:57
Nowe Słupno 0:59   2:59
Słupno 1:00   3:00
Radzymin, Cmentarz 1920 1:02   3:02
Radzymin, Wierzbowa 1:03   3:03
Radzymin, Czartoryskiej 02 1:05   3:05

Linia jest zsynchronizowana z linią nocną ZTM N61 kursującą na trasie Warszawa, Dw. Centralny – Marki, Struga. Planowe przyjazdy linii N61 na przystanek Marki, Struga to 0:49 i 2:49. Z kolei planowany odjazd w kierunku Warszawy to 1:56. W przypadku opóźnienia kursu N61, autobus linii N zaczeka na pasażerów.


 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 167 gości oraz 0 użytkowników.