Magia kobiety...

                                                                                                                                  Żyj swoją boskością!

                                                                                                                               Adamus Saint-Germain

Niektóre teorie antropologiczne głoszą, że mężczyźni mają podświadomy lęk przed mocą kobiet, które potrafią rodzić, czyli dawać nowe życie a oni nie, dlaczego?

Dlatego, że Ziemia tak jest skonstruowana, że poza nią, nigdzie indziej, ani w wyższych światach ani na żadnych innych planetach nie ma  takiej formy rozmnażania się jak tutaj, z całym tym przecudownym seksem, okresem ciąży, porodu i wychowywania. Tego wszystkiego nigdzie indziej nie doświadczysz. Jest to przecudowny proces. Do tego dochodzi ta słynna kobieca Intuicja, czyli dar odczytywania i przewidywania sytuacji i ludzi.

Hmm, dlaczego nie mężczyźni? A to dlatego, że oni wybrali drogę poznania poprzez umysł. Umysł jest jak komputer, zbiera dane, przetwarza, bo musi mieć tylko logiczne wnioski. Jak ich nie ma, to ląduje się w psychiatryku lub ucieka w uzależnienia, które matrix oferuje tutaj w nieograniczonej ilości. A może byśmy tak połączyli używanie umysłu i Serca? Rozwijając się świadomie i tak umysł pomału zanika, pozostaje tylko Intuicja.

Kiedy narzekasz na kobiety mężczyzno, że są głupie czy złe, zobacz jakie intencje, nastawienie masz do kobiet. Do czego tak naprawdę służy wg ciebie kobieta? Słowo „służy” jest tu użyte absolutnie świadomie. To, co masz w sobie, to przyciągasz. Kobieta jako osoba z przewagą energii żeńskiej w sobie, ma właśnie tą łatwość w kontakcie energetycznym z innymi energiami. Ma w sobie dużo empatii i elastyczności w życiu. To ona rozumie zbuntowane dzieci indygo i nadwrażliwe kryształowe. Cierpliwie jest w stanie znosić pomysły męskiego umysłu ale tylko do pewnego momentu, bo czasy kastowości i haremów zanikają. To one przede wszystkim biorą udział we wszelkich inicjatywach i działaniach ezoterycznych, bo dobrze wyczuwają nastroje Ziemi i jej potrzeby jako naszej Matki. To właśnie energia żeńska jest tą, która wnosi zmiany na tej planecie poprzez ewolucję poglądów, troskliwą opiekę nad innymi, poprzez radość i spontaniczność. Doceń to Kobieto i przestań już być ofiarą matrixu.

Filozofia wg której kobieta ma tylko leżeć i pachnieć (wzorce haremowe) już odchodzi. Teraz jest czas na Kobietę świadomą, która wie czego chce i osiąga to, używając właśnie kreatywnej energii żeńskiej, a nie umysłowych kombinacji. Że co, że mężczyźni się takich boją? Cóż, albo to będzie powtórka z „Seksmisji”, gdzie na planecie zostały same kobiety, albo też  wzrosną, przejawiając cudowną, męską  energię  w sobie.

W ujęciu energetycznym tak naprawdę, to w każdym z nas płynie energia żeńska i męska. To tutaj na Ziemi wymyślili eksperyment pt. wojna płci. Ale to stara energia, zacznijmy współpracę ze sobą, już tak kiedyś było na tej planecie. Ciało fizyczne w pewien sposób determinuje, czyli naciska na przejawianie się energii męskiej w ciele kobiety i odwrotnie. W każdej chwili np. używając energii zarządzania używasz energii męskiej, tworząc potrawę w kuchni, działasz kreatywnie z poziomu żeńskiego. Stąd wszelkie dogmaty religijne, co może mężczyzna a co kobieta, w ogóle nie mają oparcia w prawach kosmicznych. Są tylko umysłową manipulacją kontrolującą ciebie.

Spełniaj się więc, tak jak czujesz, nie krzywdząc innych. Pamiętaj, że ta sama magia jest w mężczyźnie i kobiecie, albo inaczej mówiąc ta sama moc, więc świadomie używaj jej do swojego spełnionego życia.

Ania


 

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 407 gości oraz 0 użytkowników.