Kwiat Życia

„Człowiek jest miarą wszechświata”.

Kwiat ŻyciaDawniej, wszystko co istnieje we wszechświecie znało Kwiat Życia jako wzór stworzenia, wykres geometryczny wiodący do egzystencji. Później utraciliśmy wysoki stan świadomości i upadliśmy w ciemności, zapominając o tym, kim byliśmy. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych budowli na całym świecie, wpisany w żywe komórki wszelkiego istnienia.

Dziś budzimy się ze snu, odrzucamy stare ograniczające nas przekonania, a nasze oczy oglądają złote promienie światła nadchodzącego dnia, który wstaje za oknami naszej nowej percepcji rzeczywistości.

Święta geometria, bo o nią tu chodzi, ukazuje boski porządek, ukryte prawa natury, które wszystkie bez wyjątku możemy wyprowadzić bezpośrednio z jej formy.

Autor  w przystępny sposób tłumaczy i objaśnia tajemnice początków naszego istnienia, historię rozwoju rodzaju ludzkiego, począwszy od starożytnych cywilizacji po czas teraźniejszy.

Zbadaj cud naszej egzystencji zagłębiając się we wspaniały świat geometrii, nauki, starożytnej historii i najnowszych odkryć.

Na podstawie książki Drunvalo Melchizedeka pt. „Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia”

Aleksandra

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.