POGODA

OSTATNIO DODANE

Ubieramy choinkę!

ChoinkaWSPÓLNE UBIERANIE RADZYMIŃSKIEJ CHOINKI

Mieszkańcy gminy Radzymin wraz z zawsze chętnymi do pomocy strażakami  zapraszają do wspólnego dekorowania choinki radzymińskiej w najbliższą niedzielę 14 grudnia od 12.00 do 16.00 

Dzięki strażakom, choinka stoi już w pełnej gotowości przed budynkiem OSP, Urząd Miasta zapewni lampki, do nas mieszkańców, należy dekoracja. Każdy może przynieść coś od siebie... bombki, łańcuchy, własnej roboty dekoracje (fajnie będą wyglądały wszelkiego rodzaju duże bombki i gwiazdy z tektury owinięte srebrną folią aluminiową). To nasza choinka i tylko od nas będzie zależało jak będzie wyglądała.

Zapraszamy więc wszystkich, całe rodziny do udziału w zabawie... a zabawy będzie niemało, bo będziemy zawieszać dekoracje z drabin wozów strażackich!!! Będą kolędy, będzie konkurs na najpiękniejszą dekorację. Dla zziębniętych będzie gorąca kawa, herbata, czekolada (za datki na rzecz przytuliska "Znajdki" pod Radzyminem).

O godzinie  16.00 planowane jest uroczyste zapalenie lampek na radzymińskiej choince. Będzie z nami również burmistrz Krzysztof Chaciński.

Przybywajcie i sprawcie, żeby nasze miasto było piękniejsze i weselsze!
Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/317316768455221/?fref=ts

Autor informacji:  Dominika Pawelec


 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.