POGODA

OSTATNIO DODANE

Całkowicie za darmo!

˝ECDL START DLA MAZOWIECKICH KADR˝ – BEZPŁATNE KURSY ECDL START ORAZ BASE

KursZapraszamy na cykl w pełni bezpłatnych szkoleń w ramach projektu „ECDL START dla mazowieckich kadr!”.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pełnoletnie, które zamieszkują lub pracują na terenie województwa mazowieckiego, będące uczniami szkół ponad gimnazjalnych, czyli zawodowych, liceum ogólnokształcącego, zawodowego, technikum, uczniowie szkół policealnych oraz studenci nie posiadający dyplomu ukończenia studiów wyższych I stopnia w wieku 18 l  24 l. lub osoby w wieku 25 l . - 64 l. chcących zdobyć nowe umiejętności, podnieść swoje kwalifikacje z zakresu ITC oraz mieć możliwość zdobycia certyfikatu.

 

Zapraszamy osoby, które w szczególności charakteryzują się wykształceniem co najwyżej średnim jak również osoby w wieku 25 l. - 64 l. niezależnie od wykształcenia, będącym zatrudnionym na umowę o pracę lub zlecenie. Projekt i wsparcie kierowane jest szczególnie do tych osób, które chcą podwyższyć swój poziom wiedzy i umiejętności w zakresie obsługi komputera, tak by stać się  bardziej atrakcyjnym na rynku pracy potencjalnie poszukiwanym przez pracodawcę pracownikiem.  Z drugiej strony jest to ciekawa propozycja dla osób  w wieku 25 l. - 64 l., która umożliwia  podwyższenie ich kwalifikacji  zawodowych, a także uzupełnienie swojej edukacji w postaci form samokształcenia, które nie wymagają ponoszenia kosztów finansowych.

Szkolenia obejmują m.in takie tematy jak:

•  Podstawy pracy z komputerem,     
•  Postawy pracy w sieci,     
•  Przetwarzanie tekstów,     
•  Arkusze kalkulacyjne.   

Wszystkie szkolenia realizowane są w formie 60 godzin szkoleniowych  dla poszczególnej grupy osób. Każdy uczestnik będzie pracował na własnym, mobilnym stanowisku komputerowym. Przewidywana grupa szkoleniowa to co najmniej 10 osób.

W trakcie całego szkolenia do dyspozycji uczestników pozostaje trener prowadzący wykłady, służący pomocą w sprawach związanych z wykonywanymi na komputerze zadaniami oraz sprawami administracyjnymi.

Wszystkie szkolenia są w pełni bezpłatne. Ich uczestnikom gwarantujemy:       
•  materiały szkoleniowe i dydaktyczne,     
•  mobilne stanowisko komputerowe do praktycznej nauki,     
•  miłą atmosferę i wysoki poziom szkoleń.        

Do niżej wymienionych dokumentów prosimy dołączyć kserokopie ważnej legitymacji uczniowskiej lub studenckiej bądź przedstawić zaświadczenie ze szkoły, że jest się uczniem.

W celu poznania wiedzy oraz umiejętności zgłaszanych uczestników zapraszamy do wypełnienia testu kwalifikacyjnego:

UWAGA !!!

Przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt pod numerem telefonu:               
tel. 067 25 45 756 oraz 067 25 45 751 lub mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania http://www.ecdl2.dobrakadra.pl/rekrutacja

Autor informacji:  Ewa Mrowińska
Specjalista ds. Rekrutacji i Promocji


 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 368 gości oraz 0 użytkowników.