POGODA

OSTATNIO DODANE

Wypełnij ankietę!

plakatBurmistrz Radzymina zaprasza do wypełnienia ankiety:

PLAN GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ

Szanowni Państwo

w związku z przystąpieniem gminy Radzymin do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej, konieczna będzie inwentaryzacja źródeł ciepła, emisji gazów cieplarnianych i zużycia energii w budynkach znajdujących się w na terenie gminy. W wyniku przeprowadzonej procedury zamówień publicznych opracowanie Planu zlecone zostało firmie IGO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z  siedzibą w Katowicach, która jest odpowiedzialna  za przeprowadzenie ankietyzacji w celu pozyskania niezbędnych danych.   
Plan Gospodarki Niskoemisyjnej ma na celu określenie możliwości zrównoważonego energetycznie i ekologicznie rozwoju lokalnego, a co za tym idzie, poprawienie jakości powietrza i komfortu życia mieszkańców. W przyszłości, dzięki temu opracowaniu, gmina będzie mogła zwiększyć swoją skuteczność w pozyskiwaniu środków ze źródeł pozabudżetowych na działania zmierzające do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego Europy (np. na działania termomodernizacyjne dla budynków użyteczności publicznej, czy dofinansowanie  kolektorów słonecznych dla  budynków mieszkalnych).

W związku  z tym zwracam się  do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, która zostanie Państwu dostarczona osobiście przez ankieterów wymienionej wyżej Firmy. Ankieterzy będą posiadali imienne identyfikatory oraz upoważnienia podpisane przez Burmistrza Radzymina.

Przeprowadzenie ankietyzacji odbędzie się w okresie od listopada 2014 roku do marca 2015 roku.  

Ankietę można także pobrać ze strony internetowej www.radzymin.pl  jako plik PDF (wersja tylko do wydruku) oraz jako plik DOC (wersja edytowalna); będzie również dostępna w Biurze Obsługi Interesanta  Urzędu przy Pl. T. Kościuszki 2. Wypełnione ankiety można odesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W wersji papierowej można je odesłać pocztą na adres: Urząd Miasta i Gminy Radzymin, Sekretarz Gminy, Pl. T. Kościuszki 2, 05-250 Radzymin lub przekazać osobiście  do Biura Obsługi Interesanta, lub do pok. nr 22 –  do dnia 28.02.2015 r .

ANKIETA - DLA MIESZKAŃCÓW (PDF)
ANKIETA - DLA MIESZKAŃCÓW (doc)

ANKIETA - BUDYNKI WIELORODZINNE (PDF)
ANKIETA - BUDYNKI WIELORODZINNE (doc)

ANKIETA - PRZEDSIĘBIORCY (PDF)
ANKIETA - PRZEDSIĘBIORCY (doc)

 

Licząc na efektywną współpracę, 

z wyrazami szacunku

Burmistrz Radzymina
Zbigniew Piotrowski


 

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

↓ Wejdź, Poczytaj ↓

gadowski

michalkiewicz

Tymiski

e-book

ABC JOW

Chmura tagów

Gościmy

Odwiedza nas 218 gości oraz 0 użytkowników.